1000292420 ozgeberkan / 06 Mayıs 2016

GÜLTEPE ECZANESİ BEŞYOL

05/05/2016 Saat 22:20 , 22:30 ve 22:40 sularında İstanbul Küçükçekmece Sefaköy Bağlar caddesi üzerinde bulunan nöbetçi GÜLTEPE ECZANESİ ' nde bulunan sanırım eczanenin de sahibi olduğunu düşündüğüm bayan dan şikayetçi olmak istiyorum .

Yukarıda belirtmiş olduğum saatler arasında eczaneye bir adet Teramisin kremi almak için girdim . Hanım efendiden rica da bulundum kendisi bana bu ilacın çıkmadığını söyledi . Ben de anlamadığım için kendisine çıkmıyor derken yeni bir kanun mu çıktı acaba reçete falan mı gerekiyor diye gayri ihtiyari kendisine sordum . Bayan sinirli ve sert bir tutum ile bana ne demek anlamadım fabrika üretmiyor artık bir sorunun varsa fabrikaya sor nedeni ni diyerek yanıt verdi . Bende kendisine bu şekilde neden söylediğini sadece anlamadığımı ve gereken bilgiyi almak istediğimi söyledim . Bayan bana daha sert ve yüksek sesle '' BEN SENİN GİBİLERLE MUHATTAP OLMAK ZORUNDA DEĞİLİM '' diye bağırdı bende kendisine. NE DEMEK BENİM GİBİLER DÜZGÜN KONUŞ diye cevap verdim . Bayan bana söylenmeye ve hadsiz konuşmalarına devam ederek farklı bir ilaç getirdi . Ben kendisine yaptığının yanlış olduğunu söylediğimde ise bana SANA MI SORUCAM BEN YA , VERMİYORUM İLAÇ FALAN diyerek lakayit bir şekilde beni terslemeye devam etti . Bende başıma böyle bir şey ilk defa geldiği için çok üzülmüş ayrıca çokta sinirlenmiştim . Kendisine hiç bir şekilde kötü bir söz bir kelime kullanmadan dükkandan çıktım . Elime telefonumu alıp ECZACILAR ODASI numarasına ulaşıp kendisini şikayet etmek istedim . Kapıda konuşurken aradığım numara ile içeriden bana ARA ARA 184 Ü ARA HERKEZİ ARA BENİ ŞİKAYET ET diyerek bana hakaretlerine devam etti . İçeride orada çalıştığını düşündüğüm bir beyfendi bana göz kırparak TAMAM ABİ BOŞVER BEN YARDIMCI OLUCAM sana dercesine beni içeri davet etti . İçeri girdiğim an beni laf tacizine tutmak isteyen bayana döndüm ve LÜTFEN SİZ BENİM MUHATTABIM DEĞİLSİNİZ UZATMAYIN ! diye cevap verdim . Ortalama 15,20 dakika kadar bekledikten sonra ancak ilacımı alıp evime dönebildim .


Altı üstü bir iltihap kremi almak istemiştim ben . Ve gerçekten de karşılaşmış olduğum bu tutum TÜRKİYE CUMHURİYETİ vatandaşı olarak beni üzdü ve sinirlendirdi . Ben bu kişi hakkında işini uygunsuz yaptığı için ŞİKAYETÇİYİM.görüntüleme: 862

Gönderen Bireysel Üye:
ozgeberkan

Olay Yeri