1000300920 Abdullaherdogan / 29 Kasım 2016

Hızlı ve güvenli teslimat

25 kasım saat 04:00 civarında(Blak Friday indirimiyle) internetten media markt dan Lg marka televizyon siparişi verdim.25 kasım tarihinde siparişimin onaylandığı ve horoz lojistiğe bilgilerimin gönderildiği bilgisi bana mail olarak geldi.
27 kasımda akşam 7:30 a kadar dağıtım yapıldığı o saate kadar evde beklemek zorunda olduğum bilgisi verildi.(media markt ile yapılan sözleşmeleri gereği)
Ben evde bekledim ama gelen giden olmadı.Sonra horoz lojistiki aradığımda adres bilgisi eksik olduğundan teslimat yapılamadı dendi.Bana media markt dan gönderilen faturada adres bilgilerimin eksik olmadığını gördüm.adres tamdı.ancak ürün elime geçmedi.28 kasımda horoz lojistik ile görüştüm.bana kargomun 29 kasımda elime ulaşacağını söylediler.ama gene ne gelen var ne giden.
Bu arada kargoyu beklerken media markt ve horoz lojistik müşteri hizmetlerini aradığımda maduriyetimi nasıl giderebilirim bana yol gösterim dediğimde beklemekten başka yolumun olmadığını söylediler.Onlara şöförün telefonunu verin ben gidip ondan alayım dedim (vermediler)-Media markt dan geleyim alayım aynı ürünü dedim (kabul etmediler) son derece ilgisiz cevaplar aldım.
Şimdi acaba media markt bunu özelliklemi yapıyor.Ürünü alaktan vaz geçmemi mi istiyorlar.Blak friday indirim deyip gerçekten uygun olan fiyatı veriyormuş gibimi gösteriyorlar acaba.insanlar da gerçekten indirim yapıyorlar zannetsinler ama ortada ürün yok.
Bu şikayetimi dikkate alacaklarını umuyorum.Çocuklar evde hergün heyecanla televizyonu beklerken en yakın zamanda ürünümü teslim ederler
Media markt sipariş kodu :11182990
horoz lojistik kargo no:D312762 - B312762DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 788

Gönderen Bireysel Üye:
Abdullaherdogan

Olay Yeri