1000312536 Burcu6685 / 05 Ekim 2017

Telefon faturası

Merhabalar 1.5 senedir vodafone kullanıcısıyım. Hattımı alırken kredi kartımdan otomatik ödeme talimatı verip hattımı kullanmaya başladım. İlk aylar tel faturam az geldiğinden anlamadım, yalnız bir ay 200 tl tutarında bi fatura geldi ve ben bu tutarın kredi kartımdan çekilmediğini fark ettim öncelikle vodafonun çağrı merkezini arayıp konu ile ilgili bilgi almak istedim görüştüğüm bayana telefon faturama kredi kartımdan otomatik ödeme talimatı verdim yalnız fatura bedeli kartıma yansımıyor. Bayanın bana dediği faturanız ödenmezse hattınız muhakkak kısıtlamaya girer siz farketmemişsiniz dedi hanımefendi ben kredi kartı eksteremden kontrol ettim ödeme yok dediğimde araştırılma yoluna bile gidilmedi.
Sonrasında ben hattı aldığım yere piazza avmye gidip sordum olayı onlara da anlattım. bana farklı bir cevap veremediler ödenmese hattınız kısıtlanır muhakkak ödeniyordur. Gün geldi çattı vodafon kesilmeyen tutarları bana bir seferde faturalandırdı.bu ay 1118.60 tl tutarında faturayı bir seferde yansııtı ve ödeme günü geçince hattımı aramaya kapattı. Çağrı merkezine ulaşamıyorum en son dün ulaştım taksitlendirme istedim bana her zamanki gibi yardımcı olmadılar. bENDE MECBUR KREDİ KARTIMDAN NAKİT AVANS ÇEKİP ÖDEYEBİLDİM. Ve 145 tl tutarında bankaya faiz ödemek zorunda kaldım.görüntüleme: 142

Konuyla ilgili yazışmalar


Bireysel Üye: Burcu6685 05 Ekim 2017 tarihinde cevapladı

Yazımın sonu çıkmamış vodafone beni mağdur etti faiz tutarını geri talep ediyorum çektiğim nakit avansın fişi de bendedir istendiğinde ispat edebilirim.

görüntüleme: 135

Gönderen Bireysel Üye:
Burcu6685

Olay Yeri