1000313865 emireakbas / 06 Kasım 2017

Kredi Kartı Üyelik Ücreti

Geçen ay kredi kartımdan üyelik ücreti adıyla 107 tl ücret kesildi. 6 ay kullanma sözü vererek karşılığı Chip Para yüklendi. Önceden çağrı merkezi yardımcı olur iptalini sağlardı bu kez yardımcı olmadı onaya gönderdiğimde iptali için onay verilmiyor dediler. kartınızın özelliğinden dolayı bu ücreti ödemek zorundasın tarzı konuştular. Akbank'ın kendi sitesinden iptali için yazı yazdım ama ona da hiçbir şekilde dönüş yapmadılar. Konu ile alakalı acilen geri dönüş yapılmasını bekliyorum.


görüntüleme: 173

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: Akbank 20 Kasım 2017 tarihinde cevapladı

Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ??Bize Ulaşın?? formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


Saygılarımızla
AKBANK T.A.Ş
Müşteri Şikayet Yönetimi


görüntüleme: 103
Bireysel Üye: emireakbas 20 Kasım 2017 tarihinde cevapladı

günler önce yapmış olduğum bir şikayete bugün dönüş yapıyorsunuz. kendi sitenizden yapmış olduğum şikayeti de dikkate alıp dönüş yapma gereği duymadınız. umarım buradan dönebilirsiniz en kısa zamanda.

görüntüleme: 100

Gönderen Bireysel Üye:
emireakbas

Olay Yeri