1000313880 madman54 / 06 Kasım 2017

Şikayetçiyim

12.10.2017 tarihinde TEKZEn Sanal mağazadan formda sipariş numarasını verdiğim 59.90 TL değerindeki ürün siparişini verdim. Ürün bir hafta sonra yanlış ürün olarak tarafıma ulaştı. Firmadan herhangi bir dönüş olmayınca ben durumu telefon ve mail yoluyla firmaya ilettim.

Ürünü karşı ödemeli olarak Yurtiçi Kargo ile göndermemi belittiler. Ancak Hem şahsen hemde görev yaptığım kurumun Yurtiçi Kargo ile yaşadığımız sorunlar nedeniyle ben ürünü Aras kargo ile karşı ödemeli firmaya ilettim. Firmadan aranarak bu kargo ile anlaşmaları olmadığından ürünü iade almayıp geri bana göndereceklerini benim kargo ücretlerini ödeyerek tekrardan Yurtiçi Kargoya vermemi istediler. Bu görüşmeler firmanın telefon kayıtlarında mevcuttur.

Böyle büyük bir firmanın müşteri memnuniyetini gözardı ederek kendilerinden kaynaklı bir sorunu uzun bir zaman dilimine yaymaları ve çözümsüzlüğü ve masrafları müşteriye mâl etmelerinin çok yanlış ve tüketici haklarına aykırı olduğu düşüncesi ile şikayetimi sizlerle paylaşarak destek bekliyorum.
Saygılarımlagörüntüleme: 211

Gönderen Bireysel Üye:
madman54

Olay Yeri