1000314066 scmur / 10 Kasım 2017

Bimcell kullanım süremi engelledi

Bir önceki mesajımda degindigim üzere 4 gün telefon ederek sorunumu telekoma ilettim 6 gündür telekom beni bugün ilgilenecegiz diye atlatarak, aramadı vede kanımca artık aramıyacaktırda.

Bim magzasıyla görüştüm.Yetkili kişi "biz telekomun avea sını pazarlayıp komisyon alıyoruz. Müşterinin her konudaki sorunlarını çözecek olan telekomdur. Bizim santralimiz yok. 4444551 no ile santrali aradıgınızda aslında telekomun santraline vede personeline bağlanıyorsunuz " dedi.
Bu ifadeden şunu çıkarttım. Telekom hattın kullanım bedelini peşin aldıgından ve bimcell in müşterininde bu belirttigim detayı bilmedigini varsayıp, onların bimcell i suçlu bulacaklarını düşünüp, bu nedenlede telekomun bimcell lilerin mevcut sorunlarını çözmedigini zannediyorum. Bu sebepten sanırım bimcell liler hayli sorunlarla karşılaşıyor ama sorunlarıda cevapsız bırakılma yöntemiyle çözülmüyor. Hatta maillerinizede cevap bile verilmiyor. Çünki bimcell in mesaj gönderi sayfası, yazılan mesajınızı gönderime kapalı oldugundan mesajınızı takip numarasıda vermiyor.

Bimcell dopdolu paketim (600 dk konuşma+ 5gb internet) 28 tl idi.
Vodafon un 25 tl lik gani 1500 dk paketi numara aktarımı için ilgimi çekti. 600 dk konuşsam 900 dk internet sürem kalıyor. Normal kullanımda ise bu 15 gb a denk geliyor. Hatta 900 dakikaya
sıgdırırsanız 30gb kullanabiliyorsunuz. Konuşma süreniz artarsa internet süreniz azalıyor.görüntüleme: 173

Gönderen Bireysel Üye:
scmur

Olay Yeri