1000314188 serefdr / 14 Kasım 2017

İki ay süren tamirat

RE CAR OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ( Haraççı Mah. Katip Çelebi Cadddesi No:28 ARNAVUTKÖY adresinde faaliyet göstermekte)
Pegout 307 Marka aracım motor arızası nedeniyle bir aracının tavsiyesi üzerine gelip benden teslim aldılar. Teslimattan önce çıkabilecek en fazla masrafı( motorun içini açtıktan sonra her şeyi değişmek kaydıyla) sordum 4.5-5 bin tutar ve tahmini bazı yan tarafın boyası ,fan, müşir benzeri masraflar da çıkabilir. o da en fazla 1-1.5 arası tutar. şeklinde bir hesapla ve en fazla on günlük tamir süresiyle arcı verdim.
bu süreyi çok aşmasına rağmen her telefon açışımızda farklı mazeretlerle karşılaştık. En son bir ay dan fazla oldu kardeşim niye vermiyorsunuz yapamıyorsanız beni uğraştırmayın deyince sadece tamponu takılmamış boyada olduğu için bekliyoruz. dediler. bende boyasız olsun verin deyince de şimdi takacak kimse yok "bugün cum en geç salı günü elinizde olur" dediler. üzerinden üç salı geçti araç yok.
03.11. 2017 Tarihinde NOTER İhtarı çekmek durumunda kaldım.görüntüleme: 9

Konuyla ilgili yazışmalar


Bireysel Üye: serefdr 14 Kasım 2017 tarihinde cevapladı

ihtardan sonra "gelsin arabasını alsın. biz yapmıyoruz "diye haber gönderdiler. Bizde kanuni yollardan hakkımızı ararız diye haber gönderdik. Normal de tamir süresi makul bir süredir. bunu aştığında yerine araç vermeleri gerekir.

görüntüleme: 4

Gönderen Bireysel Üye:
serefdr

Olay Yeri