1000316556 Çiğdem Emanet / 12 Ocak 2018

Rezervasyon iptali

Sayın Yetkili ,8 ocak 2018 tarihinde Internet sitesi oteldenal.com?un çağrı merkezini arayarak El Garden Kartepe Otel için rezervasyon yaptırdım.Fakat yaşadığım sağlık problemi nedeniyle aradan 1 saat bile gecmeden rezervasyonu ve kredi kartı işlemini iptal etmeleri için hemen aradım. Kaydımı aldıklarını,iptal işlemini gerçekleştirdikten sonra bilgi vereceklerini belirtmelerine ragmen işlemi iptal etmediler.Bankam ile gorustugumde kredi kartımdan çekilen 840 TL?nin iade edilmediğini öğrendim.Bunun üzerine iade ve iptal departmanından XX aradıgımda ise iptal ya da iadenin yapılamayacagını bildirdi.Ablam XX THY de XX ile görüştü..??Bunun haksız bir uygulama oldugunu ,ancak otele giris gunu iptal bilgisi verilirse no-show uygulanabilecegini,buradaki durumda ise aynı gun iptal icin cagrı merkezinin geri arandıgını?? belirtmesine ragmen olumlu bir cevap ve sonuc alamadı.Özetle; Söz konusu EL-GARDEN Kartepe otelde herhangi bir konaklama yapmadım.Kullanılmayan bir konaklama hizmetinin bedeli haksız bir sekilde kredi kartımdan çekilmistir.Rezervasyonu çağrı merkezinden 08-01-2018 de yapıp 1 saat bile gecmeden iptal icin geri aradım.
Rezervasyon detayları aşagıdaki gibidir:
EL-GARDEN Kartepe otel
09-01-2018 giris
12-01-2018 cıkıs
Telefon ile rezervasyon işlemi yapıldığı icin imzaladığım herhangi bir mail order formu yoktur.İşlemi hemen iptal etmek için aradıgıma dair ses kayıtları delil olacaktır.Kendi cep telefonumda aramaların ses kayıtları mevcuttur.
Acil olarak işlemin iptali ve haksız olarak kredi kartımdan çekilen bedelin iadesi icin yardımınız ve bilginiz rica olunur.Saygılarımla Çiğdem Emanet


Konuyla ilgili ekler


OTELDENAL.COM_n.jpg
görüntüleme: 439

Gönderen Bireysel Üye:
Çiğdem Emanet

Olay Yeri