1000318479 enderyon / 08 Mart 2018

Tchibo, durduğu yerde çürüyen kalitesiz ürün sunumu

İyi günler, zamanında TCHİBO'dan alınmış bir adet montum var. Ürün hemen hemen hiç kullanılmadı ve ideal şartlarda gardıropta elbise askısı ile saklanıldı. Ancak Tchibo'nun sunduğu ürünün kalitesizliğinden dolayı ürün durduğu yerde çürüyüp kendi kendine parçalarına ayrılmaya başladı.Herhangi bir kullanıcı hatası söz konusu değildir.

Konuya binanen firmaya şikayette bulunuldu firma şikayet kaydını almakla beraber aylarca ne olumlu ne de olumsuz bir geri dönüş yapmaya tenezzül etmedi. Keza bir kez daha şikayette bulunuldu. Telefon ile arandım. Geri bilgilendirilmem konusunda özellikle talepte bulunmama ve konunun inceleneceği bildirilmesine rağmen gene aylarca gene geri dönüş yapılmadı. Halen de yapılmış değildir.

Firma çin malı menşei şaibeli ürünleri allayıp pullayıp satmak konusunda başarılı. Söz konusu şu an yaptığım şikayetime tekrar gerekli hassasiyet gösterilmemesi halinde sahibi olduğum yüksek takipçili 2 instagram blogumda ve diğer blogger arkadaşlarımın da tchibo nun aşağıda eklenmiş olan ürünü ve kalitesizliğini teşhir edip ürünü çöpe atıcam.

İlgili hesapların bilgileri "özel bilgi" bölümünde verilecektir.
iyi çalışmalar.

Son not olarak: Daha önce firmaya ürünün fotoğraflarını göndermiştim. Ürün süregelen uzun süre boyunca hiç gitilmedi ve gene ideal şartlarda saklanıldı. Yeni fotoğraflara bakılırsa kalitesizlik kaynaklı çürümenin artarak devam ettiği anlaşılabilir.görüntüleme: 133

Gönderen Bireysel Üye:
enderyon

Olay Yeri