1000324062 GÜLİNAL / 12 Eylül 2018

Tivibu

Aylık 3 TL Vererek TV bu sahibi olabilirsiniz diye başlayan serüvenin sonu koskocaman bir hüsran...
1.5 aydır sürümceme de kalan bir kurulum.
Satış esnasında kurulum dahil 3 TL'denilip kuruluma gelindiğinde telefonda kesinlikle dış kurulum ücret bilgisi verilmemiş olmasına rağmen istenen 125 TL kurulum ücreti.
Israrla telefonda satışı yapan yetkiliye başka ücret var mı denilmesine rağmen yok efendim deyip görüşmeyi sonlandırıp sonrasında şikayet oluşturulduğunda evet bilgi eksikliği var ama yanlış bilgilendirme yok savunmasıyla karşımızda duran yetkililer.
Kurulumu yapılmamış cihazın kendi eksikliklerinden dolayı kurulumu yapılmamış cihazın iptali istendiğinde faturanıza cayma bedeli yansıtılacak diyen yetkililer.
Ben bu yayını izlemek için satın aldım kurulum esnasında kavga gürültü çıkarıp kendimi de karşımdakini de sinir hastası etmek için değil.
İnadınız niye bayiliklerinizde içeriye müşteri girmediği için personellerinizi kapı kapı dolaştırıp satış yaptırıp müşteri kazanmaya zorlarken. Tam 10 yıldır sizden hizmet alan müşterinizi kaybetme çabanız neden?
10 yıldır abonesi olduğum Türk Telekom firması önümüzde ki aydan itibaren üzerime olan tüm hatlar (5 adet telefon hattı) ve TV bu yanınını iptal ettirme kararı aldım.
Senden çok var sayın müşteri umrumda değilsin tavrınızın geri dönüşü annem babam kardeşim eşim eşimin ailesi ve daha bir çok çevremdeki müşterinizin sizden vazgeçmesi için elimden geleni yapacağım ve onlarında bir o kadar müşterinizi ikna etmesi için hiç çaba harcamadığım kadar koşacağım.
Tüm desteğiniz için teşekkürler...DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 80

Gönderen Bireysel Üye:
GÜLİNAL

Olay Yeri