1000324147 BurcuURKMEZER / 14 Eylül 2018

Hat Mağduriyeti

TEKNOKREDİ ile cep telefonu almak istedim, türk telekoma ait bir hat almadan bu işlemi gerçekleştiremeyeceklerini söylediler. Farklı bir operatöre ait kullanmakta olduğum bir hat olduğunu söylediğimde, bunu kullanmak zorunda değilsiniz, herhangi bir taahhüt yapılmayacak, dilediğiniz zaman hiçbir ödeme yapmadan iptalini yapabilirsiniz dediler. Israrla taahhüt olacak mı, herhangi bi fatura bedeli yansıyacak mı, hatta ben bu hattı aktif hale dahi getirmeyi düşünmüyorum diye söylememe, sorgulamama rağmen kesinlikle çok net bir şekilde ne taahhüt, ne fatura bedeli olmayacağını, hattı aktif hale getirme gibi bi zorunluluğum olmadığını söylediler. Bugün hat iptali için türk telekoma gittiğimde 24.00 tl/47.00tl tutarlarında iki ad fatura ve bir adette önümüzdeki aya yansıyacak meblaası belli olmayan 3. bir faturamın daha olduğunu öğrendim. Birincisi ben teknokredi ile cep telefonu satın aldım, hat alma zorunluluğunun neye istinaden olduğunu bilemiyorum, nasıl böyle net hiçbir ödeme yansımayacağı söylenirken, ben 3 ad fatura borcu ödemek zorunda kalıyorum.


DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 83

Konuyla ilgili yazışmalar


Bireysel Üye: BurcuURKMEZER 18 Eylül 2018 tarihinde cevapladı

Bugün hat iptali için Türk telekomdan arayıp, hat üzerinde taahhüt olduğunu 100 tl gibi bi ödeme yapmam gerektiği söylendi, Teknosa forum şubesi çalışanlarından yalan beyanlarla satış yaparak beni kullanmadığım hat için 200 kusur tl ödeme yapmak zorunda bıraktıkları için şikayetçiyim, gerekenin yapılmasını istiyorum

görüntüleme: 65

Gönderen Bireysel Üye:
BurcuURKMEZER

Olay Yeri