1000325726 fikretgurses / 08 Kasım 2018

Hat Naklimi Yapmıyor

26 Ekimden beri Vodafonla sabit hattımın nakli için mücadele ediyorum. 26 ekimden 5 kasıma kadar nakil dilekçesini mail aracılığı ile belki 20 defa gönderdim. hemde istedikleri formatta. ancak sistemlerinde mi bir sorun var yoksa nakil yapmamak için özellikle mi dilekçemi dikkate almıyorlar bilmiyorum. sürekli aşağıdaki otomatik mesaj gönderiliyor.

Değerli Müşterimiz, 
 61479755 numaralı çağrınızda güncelleme yapılmıştır. (10 defa)
 Merhaba İletmiş olduğunuz mail bilgisine istinaden ekte evrak bulunmamakta olup JPEG olarak tekrar iletmenizi rica ederiz.
oysaki ben zaten jpeg olarak gönderiyorum.

13 günde nakil yaptırmayı bırakın nakil işlemini bile başlatamadım. her görüştüğüm müşteri hizmetleri temsilcisi işleminizi başlatıyorum diyor hala. beni yetkili birisine bağlayın diyorum bizden başka yetkili yok diyorlar. 
5 kasımda fax aracılığı ile nakil dilekçemi gönderdim en sonunda, kabul ettiler. 3 gün içinde naklinize başlanacak dediler. size bildirimde bulunacağız dediler. sabah aradım vodafonu ve pişkin pişkin birisi bana işlemlerinizi başlatıyoruz dedi.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 54

Gönderen Bireysel Üye:
fikretgurses

Olay Yeri