1000326563 aliozen / 06 Aralık 2018

Ürün Teslimatı

23 Kasım Cuma Günü 96950659 sipariş numaralı ürünü Hepsiburada sitesinden sipariş ettim. Birkaç güne tarafınıza kargolanmasına rağmen ürün hala elime geçmedi.
1 Aralık cumartesi günü ürün geldi ancak adreste değildim. 1 km mesafede iş yeri adresine bırakılmasını rica ettim ancak yapamayacaklarını, 4 aralık salı günü tekrar teslimatın sağlanacağı söylendi.
Salı günü için izin aldım ve evde bulundum. Müşteri temsilcilerinizle de defalarca görüştüm. Ürünün, şu an hatırlamadığım, ?. Plakalı araca sabah 09:30 da yüklendiği, gün içinde teslimatın yapılacağı söylendi.
Akşam 16:30 gibi tekrar aradım ürünün teslimatının yapılmadığı bilgisini verdim. Kesinlikle yapılacağı yönünde bilgi verdiler ancak yapılmadı.
5 aralık Çarşamba tekrar aradım. Bu kez de 6 aralık Perşembe günü teslimatın yapılacağı söylendi. Bugün tekrar aradım. Bu sefer de cumartesi günü teslim edileceği söylendi.
Bu müşteriyle dalga geçmekten başka bir şey değil. Ürün teslimatı bugün de yapılmaz ise, gerekli tüm yasal işlemleri başlatacağım.
Horoz Lojistik pişmanlıktır.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 258

Gönderen Bireysel Üye:
aliozen

Olay Yeri