1000328000 GÖKHAN İSLAM AKYÜZ / 05 Şubat 2019

Bosch

Servis 350 lira amortisör bedeli ve 300 lira tamir bedeli istiyor. Motoru aldılar ama aldıklarına dair bir evrak bırakmadılar. Müşteri hizmetleri yetkilileri çok ilgisiz ve tutarsız görüşmeyi biz bilgi verdik şeklinde sonlandırmak istiyorlar. Motoru neden dışarıda tamir ediyorlar nerede kaldı kurumsal firma kimliği.İlk randevu aldığımızda 12-14 randevusuna 16 da gelmek istediler ve yardımcı olmadı 444 hattı .
Müşteri memnuniyetine önem vermiyorlar. DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 53

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: BSH 06 Şubat 2019 tarihinde cevapladı

BOSCH İletişim Merkezi
Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye'nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com'dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla,


görüntüleme: 53

Gönderen Bireysel Üye:
GÖKHAN İSLAM AKYÜZ

Olay Yeri