1000328032 fatcen40 / 07 Şubat 2019

Arçelik

Arçelik bulaşık makinesi aldık ama paramızla rezil olduk. Üst sepeti arızalı geldi ilk haftadan servis değiştirdi, 20 günlük makine elektrik gelmiyor, çalışmıyor, servis çağırdık gelen teknisyen her yerini söktü neredeyse, kartı falan değişecek dedi elimizde yok sipariş geçilecek acil olarak dedi tamam dedik, 1 Şubat cuma parça istemişler acil olarak perşembe oldu servisi aradım hala yok.

Kardeşim diğer firmalar arıza olunca gelip hemen değiştiriyor stoğunda var çünkü. Şimdi parça gelecek servis gelecek de değiştirecek de makinemizi kullanabileceğiz o da düzen tutarsa. tamir hala yapılmadı ve mağdur ediliyorum Pişman ettiniz, böyle bir şey olmaz. Ayıplı mal sattınız, arızalı ürününüzü kullanmak istemiyorum artık tekrar arıza vermeyeceğinin garantisi yok. Daha 1 ay bile kullanamadık makinayı yatıyor mutfakta bakalım hukuki süreç başlatacam hayırlısıylatamir olursa.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 53

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: Arçelik 08 Şubat 2019 tarihinde cevapladı

Değerli Müşterimiz,
Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle sosyalmedya@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye'nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.

Arçelik Müşteri İletişim Merkezi
444 0 888 / 0850 210 08 88
www.arcelik.com.tr


görüntüleme: 53

Gönderen Bireysel Üye:
fatcen40

Olay Yeri