1000328100 TANKULU / 11 Şubat 2019

Şikayetim Var


08.02.2019 da Edremit/Balıkesir Cennetayağı mah.İstasyon Cad. A101 den tablet bulaşık makinesi deterjanı aldım, ürünün reyondaki etiket fiyatı 31.25 'den 23.50 ye düşmüş ürün indirimde fakat kasadan geçtiklerinde ürünün fiyatı 31.25 geçiyor.

Kasiyere indirimin kasadan neden düşmediğini sorduğumda indirim bugünde varmış fakat birçok ürün gibi bu ürününde kasadan fiyatı düşmüyormuş.Kasalara Plu aktarımında sorun varmış.Reyondaki ürünü etikette gördüğüm fiyattan almak istediğimi söylediğimde ise ürünü iade alabilirim yoksa aradaki fiyat farkını cebimizden veririz dediler.

indirim çalışanları zor durumda bırakıyor.A101 hatalı fiyatlara şirket olarak çözüm bulmuyor, ilgilenmiyor.Fiyat farkı sorunu çözümlenmediği için ürün fiyat farkı vermemek için çalışanlar acıtasyona zorlanıyor. Bende onların cebinden para çıkmasın diye tabiki mecburen ürünün iadesini istedim ödemem kredi kartıylaydı birkaç dakika geçmiş olmasına rağmen iade tutarını da nakit ödeme yaptılar karta iade olmuyormuş.Çok mağaza açmak iyi olduğun anlamına gelmiyormuş A101 de kasadan ayrılmadan tüm fişteki fiyatları tek tek kontrol etmek lazımmış.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 112

Gönderen Bireysel Üye:
TANKULU

Olay Yeri