1000329375 ark64 / 15 Nisan 2019

Grupal.com

Gezi sırasında özellikle otellerin şehirden uzak ve oldukça kalitesiz oluşu bizi ve diğer insanları çok üzdü. Özellikle Avusturya'daki kaldığımız otel çok kötüydü, yöneticisi çok kötü davrandı, sorunlarımız çözmedi, gruptaki diğer kişiler de aynı duruma muhatap oldu.
Ayrıca tur programındaki ekstralar oldukça yüksekti ve gerçek değerlerinin 3-4 katı üstündeydi. Orada akşam ekstralarına katılmayanlar otele dönemediklerinden çaresiz şehirde vakit geçirmek zorunda kalıyordu. Farklı fiyatlar ödeyerek farklı firmalardan gelen kişilerin birarada oluşu gerçekten moral bozucuydu. Firmalara olan güven sarsılmıştı. Tek iyi olan rehberdi.
Sonuçta mesele hiç hak ettiğimiz bir durumla karşılaşan bizlerin hakkını arama mücadelesidir.

Diğer yandan gezi hakkındaki düşüncelerim bu gruptakilerin ortak düşüncesidir. Eğer turlardaki kalite,hizmet ve fiyat politikasını değiştirmezseniz çok müşteri kaybederseniz.

Bunun hemen görmezsiniz, çünkü bizim insanımız bunu iletmez. Sizde anlayamazsınız. Kişilere e mail atarak bu olmaz. Arayarak olur. O açıdan bu mektup bu açıdan sizin için kıymetli olduğunu düşünüyorum.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 42

Gönderen Bireysel Üye:
ark64

Olay Yeri