1000330857 arilturgut / 16 Haziran 2019

Ayıplı ve kusurlu hizmet

Bayram dolayisiyla yoğunluktan mağduriyet yaşamamak için Özemniyet firmasından 30 Haziran saat 10:20 tarihli İstanbul -Ulus (Bartın) arası otobüs seyahati yaptık. Firma yetkilisi İstanbul Alibeyköy kalkışını müşteri bekleyerek yaklaşık 25 dk geciktirdiler . Geç gelen çifttin ilk mola yerinde yine yaklaşık 10 dk gecikmesi ve girilen her otogarda da kabul edilebilir gecikmelerle 18:15 gibi Bartın 'a geldik. Bartın- İstanbul otobüsü arizalandigi mazeretiyle bizleri Ulusa kadar götürmesi gereken otobüs bütün yolcuları Bartın otogarında indirerek bizleri servis midibüs ile Ulusa zoraki gönderdi. Midibüs içine bütün bavul ve eşyalarımız üst üste sallama şeklinde istiflendi. Istenildigi taktirde ispat için fotoğrafları mevcuttur.
Profesyonellik dışı olarak gördüğümüz bu davranıştan ötürü özür bile dilenmedi. Hiç bir şekilde bu firma ile seyahat etmek istemedigim gibi tanıdıklarıma da yaşadıklarımızı anlatmaktayız.
Ilgili firmaya gerekli uyarı ve cezalandirmanin yapilmasini talep etmekteyiz.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 40

Gönderen Bireysel Üye:
arilturgut

Olay Yeri