1000332187 melekuzundaş / 07 Ağustos 2019

Arçelik

10 Gün Önce Arçelik Bergama Bayisinden Yeni Aldığım 470520 Mb Model Buzdolabı Bozuk Çıktı Üst Soğutucu Bölmesi Soğutmuyor Konuyla İlgili Arçelik Servisi Ve Ürünü Aldığımız Bayii İle Defalarca Görüşme Yaptık Fakat Bu Yaz Mevsimi Olmasına Rağmen Arçelik Tarafından 1 Haftadır Mağduriyetimiz Giderilmedi. Sürekli Her Aramamızda Size Geri Dönüş Yapılacaktır Cevabıyla Oyalanıyoruz. Sıfır Aldığım Ürünün Bozuk Olması Müşteri Hatası Değil Arçelik Markasının Hatasıdır! Marka Hatasını Telafi Etmesi Gerekirken Müşteriyi Mağdur Etmektedir.Yeni Alınan Bir Ürün Bozuk Olarak Teslim Edilmiş Ve Firma İade Yada Değişim Konusunda Hala Bizi Oyalamaktadır.Yeni Alınan Bir Üründe Arçelik Yetkililerinin Bu Derece Duyarsız Davranması Müşteriyi Bu Derece Mağdur Etmesi Onaylanabilecek Bir Davranış Değildir.


DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 47

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: Arçelik 07 Ağustos 2019 tarihinde cevapladı

Değerli Müşterimiz,
Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle sosyalmedya@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye'nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.

Arçelik Müşteri İletişim Merkezi
444 0 888
www.arcelik.com.tr


görüntüleme: 47

Gönderen Bireysel Üye:
melekuzundaş

Olay Yeri