1000332252 buraksumer / 12 Ağustos 2019

51707694 numaralı Siparişte Yapılan usülsüzlük

Hepsiburada firmasından aldığım LG G6 Marka telefon ile ilgili sorun yaşadım ve kendilerini ürünü garantiye göndermek için aradım fakat sistemlerinde problem olduğundan kayıt alamadıklarını talep oluşturacaklarını geri dönüş yapılacağını ilettiler. Bu görüşme defalarca gerçekleşti. Bu arada sürekli mail atıyorum kimse dönüş yapmıyor. En son işin ciddiyetini anlatan bir mail attım ve konuyu avukat arkadaşla görüşmem neticesinde detaylı bir mail attım sonunda dönüş yapıldı telefonu aldılar fakat 7 8 ay geçti bu süreçte. Ürünün garanti bitmesine kaldı 1 hafta firma ürünü aldı ve bana ürünün garanti süresinin bittiğini istersem 750 TL karşılığında tamir edeceklerini ilettiler.

Ne olursa olsun ben gönderdiğimde ürünün zaten garantisi vardı bunu zaten onarmak zorundasınız. Tüm yasaları çiğneyerek benden ücret talep ediyorsunuz. Maile cevap vermeme rağmen bana maile cevap alamadığımız için garanti talebinizi sonlandırıyoruz diye mesaj atıyorsunuz. Bu durumda siz bunu ciddi ciddi dolandırmak amacıyla yaptığınız ortaya çıkıyor.

Bu konuda avukat arkadaşımla konuştum ve hakkınızda suç duyurusunda bulunacağım. Aynı şekilde Gerekli resmi makam ve bakanlıklarada konuyu ileteceğim.

Olayın sonuna kadar gideceğim. Büyük firma sorun çıkartmaz dedim ama itiraz etmesek yasaları, haklarımızı hiçe sayarak olayı kapatacaklar...DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 43

Gönderen Bireysel Üye:
buraksumer

Olay Yeri