1000332253 kiine / 12 Ağustos 2019

Parayı çekip siparişi onaylamamak.!

Bugün (10.08.2019) Kitapyurdu.com adresinden tutarı (kargo ücreti ile) 52.48 TL olan iki tane kitap (Ateşle İmtihan / The witcher Serisi 5 | Beren ile luthien) sepetime ekleyip sipariş etmeye çalıştım. Ödemeyi İninal kartım (VISA) ile 3D Secure kullanarak yapmaya çalıştım. İşlem sonunda Kitapyurdu "ödeme yöntemini kontrol edin" diye bir hata verdi. Kartımın bakiyesine baktığımda tutarın Kitapyurdu tarafından çekildiğini gördüm. Ama siparişim hesabımda gözükmüyordu. Kitapyurdu'na telefonla ulaşamıyorum. Mail attım fakat cevap gelmedi. Param gitti ama siparişim gözükmüyor bile. Eğer durum çözülmez ise Tüketici Hakları'na başvuracağım.

Konuyla ilgili ekler


Ekran Alıntısı.PNG

DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 162

Konuyla ilgili yazışmalar


Bireysel Üye: kiine 16 Ağustos 2019 tarihinde cevapladı

Dün (15.08.2019) kitapyurdu.com e-posta yolu ile benimle iletişime geçti. Onların hesabına bu paranın geçmediğini ve İninal ile iletişime geçmemi önerdiler. Ben de öyle yaptım. İninal Müşteri Hizmetleri tutarın askıda kaldığını ve 12 iş günü içerisinde hesabıma geri yatırılacağını söyledi.

görüntüleme: 135

Gönderen Bireysel Üye:
kiine

Olay Yeri