1000272638 mustafaulger / 05 Ağustos 2014

Boschun ilgisizligi

Bosch servisinden 1 yıl önce almış olduğum klima devamli sorun çıkarıyor servis geliyor ısıtma ve soğutma yetersiz diyorum. Tamir yapıp gidiyorlar 3 gün sonra başka yerden sorun çıkıyor kLima 1 bardak su boşaltıyor firma tamir yapalım diyor ben cihaz değişimi istiyorum hiç bir yerde kayıt yok bosch kalitelidir müşterisine sahip çıkar dedim aldım pişman oldum mücadelemiz cihaz değişene kadar surdurecegim...


DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 775

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: BSH 06 Ağustos 2014 tarihinde cevapladı

Değerli Müşterimiz,
Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye?nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com?dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
Saygılarımızla,
BOSCH İletişim Merkezi


görüntüleme: 772

Gönderen Bireysel Üye:
mustafaulger

Olay Yeri