1000274640 DJBERKAY / 22 Ekim 2014

TTNET ARIZAYI GİDEREMEZMİŞ

10 gündür her gün 20-30 dakika aralıklarla sürekli internetim kesilmekte olup bu durumu gerek facebook gerekse Twitter aracılığıyla TTnet yetkililerine bildirmeme rağmen Hakkari il merkezindeki TTNET abonesi olarak sürekli kesinti sorunumu çözemediler. Fatura tahsiline geldiği zaman her ay 67 TL kesintisiz alan TTNET hizmete gelince müşterisine kesintili hizmet vermekte 1 numara. Sağolsunlar müşterisini mağdur etmekte gayet başarılılar. Kendilerine sorunun çözülmediği taktirde başka bir firmadan internet hizmeti alacağımı bildirmeme rağmen sanırım aboneleri çok olsa gerek bu dediğim cümle üzerinde dahi durmadılar. TTNET gibi büyük bir şirketin sorunu çözememesi kurumsal olmadığını gösteriyor.TTNET müşteri hizmetleri ve ttnet hakkari yöneticileri telefon etme tenezzülünde bile bulunmuyorlar.hiçbir yetkiliye ulaşamıyoruz.sizin vereceğiniz hizmet ancak bu kadar olur.


DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 774

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: TTnet 27 Ekim 2014 tarihinde cevapladı

Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

Saygılarımızla
TTNET A.Ş.


görüntüleme: 771

Gönderen Bireysel Üye:
DJBERKAY

Olay Yeri