1000275274 FADIMEKARABABA / 14 Kasım 2014

Telefonlar Açılmıyor

Merhaba,

13.11.2014 tarihinde saat 11.50' de çağrı merkezinden bir bayanla görüşme yaptım. Dudullu tesisini sürekli aradığımı hatta bir müşterinin beklendiğini bile bile telefonlara cevap verilmediğini bildirdim. Bayan şikayetimle ilgili tarafıma olumsuz yorumlar yaparak, söylediklerimi dinlememiştir. Kendisinin müşteri memnuniyeti adına çalıştığını düşünmemekteyim. Personellerinizin ve Dudullu tesisinizin bu davranışından dolayı firmanız hakkında müşterilerinizde kötü izlenimler uyanmaktadır. Hiç bir müşteriniz hatta defalarca beklemek zorunda değildir.
Ayrıca 14.11.2014 tarihinde defalarda Samandıra Tesisiniz aranmış olup, onalarda telefonlara cevap vermemiştir. Biraz komik olacak ama Acil durumlarda aramızı istediğiniz 4443455 numaralı telefon bile açılmamaktadır.

Ben müşteriniz olarak biraz daha müşterilerinize saygılı olmanızı diliyorum. Umarım bu şikayetim doğrultusunda bu eksik tarafınızı giderme yolunda çalışmalar başlatırsınız.

Saygılarımla.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 688

Gönderen Bireysel Üye:
FADIMEKARABABA

Olay Yeri