1000275280 ayrins / 14 Kasım 2014

Şikayet

Yaklaşık 1k1 ay önce telekomden beni arayarak 1 yıl süresince ev telefonumu kapatmamak şartıyla Güneş Sigortadan (5000 TL değerinde) sigorta yaptılar. Üç hafta öncede hırsız girdi ve maddi zararım oldu. Telekomu arayarak sigortadan yararlanıp yararlanamayacağımı sordum. Yararlanabileceğimi söylediler. Fakat gerek Telekomu gerekse güneş sigortayı defalarca aramama rağmen bir sonuç elde edemedim. Her iki kurumda olayı birbirinin üzerine atarak maalesef beni oyalama yolunu seçiyorlar. son olarak telekomu arayıp sigorta işleminin iptal edilmesini ve ardından da ev telefonomo kapatacağımı söylediğimde bana bir ceza ödemek zorunda kalırsınız dediler. Telekom taahhütünü yerine getirmeyince hiç bir şey olmayacak ben yerine getirmek istemeyince bir bedel ödemeye maruz bırakılacağım. Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır çözemedim. Ayrıca bu telekomun yaptığı kaçıncı kandırmacadır. Bir müddet daha bekleyip her iki kurum hakkındada suç duyurusunda bulanacağım ve dava açaçğım. İnsanların yalanlarla kandırılmaları kabul edilebilecek bir durum değil.


DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 1562

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: Turktelekom 24 Kasım 2014 tarihinde cevapladı

Sayın Müşteri Adı Soyadı,

Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim.

Sikayetim.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır.

Türk Telekom?a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Zekeriya AY
Müşteri İlişkileri Uzmanı

ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ

Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz:

- Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir)
Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564
Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786
(Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.)
- E-posta : iletisim@turktelekom.com.tr
- Faks: 312 306 07 32
- SMS: ?YARDIM? yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616? ya gönderin
- www.turktelekom.com.tr internet sitemizden ?Tüketici Şikayetleri?ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz
- Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom
- Türk Telekom Ofisleri


görüntüleme: 1558

Gönderen Bireysel Üye:
ayrins

Olay Yeri