1000275625 gökhan kaya / 26 Kasım 2014

Hydrocabin jakuzi

Koçtaş Ankamall mağazasından siparişle aldığım hdrocabin (src yapı) markalı jakuzi motor arızasından dolayı suyu dışarı vermekte idi. ilk olarak 24 ekim 2014 tarihinde servis gelerek tüm banyoyu söktü.
Sorunun contalardan kaynaklandığını söyleyerek gitti.

28 Ekim 2014 tarihinde tekrar contaları takmaya geldiler. Ancak sorunun contalardan değil motorun kendisinden kaynaklandığını ifade ederek video çekimi yaptılar ve firma merkezinden motor talebinde bulunup gittiler.

Aradan geçen 1 ayda firmanın 4441208 numaralı telefonunun defalarca aramama rağmen kimse ilgilenmedi.

Son olarak 26 Kasım 2014 tarihinde yeni gelen motoru takmak için tekrar geldiler. jakuzinin elektrik sisteminde arıza bulunduğu için yeni motoru takmadılar,ayrıca yeni gelen motorda kırık. Video çekimii yaparak gittiler.

Sonuç itibariyle elimdeki servis tutanaklarından da anlayacağınız üzere bahse konu hydrocabin (src yapı) firması dalga geçiyor, servis eve sadece çay kahve içmeye geliyor.

Aradan geçen 1 ayı aşkın sürede ne Koçtaş ne de hydrocabin (src yapı) sorunu çözmediler.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 1538

Gönderen Bireysel Üye:
gökhan kaya

Olay Yeri