1000275681 ayem55 / 28 Kasım 2014

Mağdur durumda bırakılmak

Yaklaşık Altı Ay Önce Abim Vefat Etti Sonrasında Finansbankta Kredisi Olduğunu Öğrendim Ve Gidip İşlemlerini Halletmek İçin Başvuruda Bulundum Süreç Baya Uzun Sürdü Bu Süre Dahilinde Ben Abimin Herhangi Bir Borcu Kalmaması İçin Kmh Ve Kredi Kartı Borcunu Ödemek İstedim Ancak Benden Bu Borçlarını Almadılar. Sonra Almadıkları Gibi Bu Süreç İşledi Ve Bu Borçlar Avukata Düştü Hem Benden Borcunu Almayıp Hemde Sürecin İşlemesi Ve Aileme Sürekli Haciz Ve Avukattan Mesajlar Gelmesi Manevi Olarak Olsun Sonrasında Belli Masraflar İçin Maddi Olarak Olsun Sıkıntıya Soktu. Bu Durum İçin Şube Ve Müşteri Hizmetlerinden Bi Sonuç Alamadım.


DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 658

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: Finansbank 28 Kasım 2014 tarihinde cevapladı

Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan ?Sizi Dinliyoruz? linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
Saygılarımızla,
Finansbank A.Ş.


görüntüleme: 655

Gönderen Bireysel Üye:
ayem55

Olay Yeri