1000276590 bambinam / 31 Aralık 2014

ÇAY KEYFİ ISITICISI ve İade Problemi

Merhaba.
TEFAL ürünümü gasp etti. Servisin de hiç suçu yokmuş desem yalan olur. Suçu var. Çay Keyfi setindeki ısıtıcı seviye gözlem plastiği su kaçırmaya başladı ve sonra tamamen yerinden çıktı. Tamir için götürdüm. Bir kaç gün sonra arayıp yenisini almanız lazım dediler. Tamam dedim. 75 TL. gittim baktım ki ürün farklı bir muadil ürün kutusunda. Tamamen uyumludur dediler eve geldim oturmuyor. yüksek kalıyor ve sallanıyor. Geri götürdüm çok memnuniyetsiz olarak mutlaka iade etmek istiyorum. Kabul etmiyorlar. Ayrıca eski ürünüm garanti dışında idi. Tamir edilemiyor. Geri vermiyorlar. Gasp ettiler. Bu bir değişim diye ısrar ediyorlar. Halbuki değil. Bugün sitelerinde aynı ürün aynı para. Buyrun kendiniz bakın. Bana 75 TL sattılar sitede 80 TL. Ayrıca bana bu muadil ürünün alt tablasını da vermediler ki. Düpedüz kazıklandım. Kandırıldım. Kendi ürünüm gasp edildi. Servis bana ürünün 60 TL indirim ile değiştirildiğini iddia ederek yalan söyledi. halbuki ürün hem aynı para hem parçası eksik. (http://www.tefalshop.com.tr/Kahvalt%C4%B1/Su-Is%C4%B1t%C4%B1c%C4%B1lar/Vitesse-Su-Is%C4%B1t%C4%B1c%C4%B1-1%2C7-Lt-/p/7211000492). TEFALden kesinlikle soğudum. Ürünümün mutlaka iadesinin yapılarak paramın geri verilmesini ve kendi ürünümünde iade edilmesini istiyorum. TEFAL mi bi daha Asla. Servisin de suçu yok belli Tefale telefon açtığımda aynı cevaplarla karşılık verdiler.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 807

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: GroupeSEB İstanbul 07 Ocak 2015 tarihinde cevapladı

Sayın Site Yetkilileri,

Konu ile ilgili gerekli araştırma yapılarak en kısa sürede bilgi verileceğini belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,

Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş.
Tefal - Moulinex - Krups ? Rowenta - Lagostina
Çağrı Merkezi
444 40 50
0850 222 40 50
Fax: 0216 576 22 00
E-mail: musteri_hizmetleri@tefal.com.tr
Web Adresi: www.tefalshop.com.tr
www.rowenta.com.tr
www.moulinex.com.tr
www.lagostina.com.tr
www.krups.com.tr


görüntüleme: 804
Bireysel Üye: bambinam 10 Ocak 2015 tarihinde cevapladı

Bir çok defa Tefal tarafından arandım. Bana inceleme için eski ve yeni verilen tüm ürünleri servise bırakmam gerektiği ve yerine komple muadil bir ürün teslim edileceği söyleniyor.

Ben ise halen gasp edilen ürünümün hiç bir yere gitmeden evime kargo ile iadesini istiyorum. Ayrıca bana hile ve yalanla verilmiş olan olan ürünü iade etmek istiyorum. TEFAL asla giremez bu eve artık. Bu kadar kötü bir zihniyet beni çok memnuniyetsiz bıraktı.


görüntüleme: 774
Bireysel Üye: bambinam 18 Ocak 2015 tarihinde cevapladı

Ürünümü Tefal yetkili servisine giderek iade ettim. Paramı geri aldım. Eski ürünümü de iade aldım. İşlem tamam. Sadece bir kaç hafta stresli bir yaklaşım. Tefal'in bu tür durumları daha ciddiye alıp ivedi çözmeyi amaç edinmesini ve bu konudaki uygulamasını yaygınlaştırmasını talep ediyorum. Teşekkürler Şikayetim.com

görüntüleme: 774
Üye Firma Temsilcisi: GroupeSEB İstanbul 19 Ocak 2015 tarihinde cevapladı

Sayın Tüketicimiz,

Öncelikle ilgili konuyu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Groupe SEB Çağrı Merkezine haftanın 7 günü 08:30 - 18:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz.

Bir başka deyişle Tefal tarafından müşterilerimizden gelen her tür öneri değerlendirilmektedir. Sizlerin ilettiği geri-bildirimler sayesinde firmamızı size daha iyi hizmet vermek amacı ile geliştirme imkanı bulduğumuzu sizinle paylaşmak istiyoruz.

Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, herhangi bir sorun durumunda bizimle bağlantıya geçmenizi rica ederiz.

Saygılarımızla,

Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş.
Tefal - Moulinex - Krups ? Rowenta - Lagostina
Çağrı Merkezi
444 40 50
0850 222 40 50
Fax: 0216 399 55 89
E-mail: musteri_hizmetleri@tefal.com.tr
Web Adresi: www.tefalshop.com.tr
www.tefal.com.tr
www.rowenta.com.tr
www.moulinex.com.tr
www.lagostina.com.tr
www.krups.com.tr


görüntüleme: 774

Gönderen Bireysel Üye:
bambinam

Olay Yeri