1000280106 nogaranti / 21 Mayıs 2015

Garanti Bankası Kart Kopyalanması

Garanti Bankasının çok fazla müşterisi olduğu için bir müşteri kaybetmiş onlar için hiç önemli değil.
Yıllar önce Garanti Bankası ile tüm ilişkilerimi kesmiştim (Kredi kart,bireysel emeklilik,hesaplarım )
Fakat iki yıl yaptığım iş değişikliğinden dolayı yine üzülerek garanti bankası ile çalışmaya başladım.Fakat yinede hesabımdaki parayı başka bır bankadaki hesabıma yatırarak diğer banka dan işlemlerimi yapıyordum.
Gecen ay artık garanti hesabımı kullanmaya karar verip işlemleri bu hesap uzerınden gerceklestırmek istedim.
Bilgim dışında paracardımdan (kart bende) bakırkoydeki bir atm den (bakırkoy ıle de bır ılıskım yok) 3 kere 1000 tl çekildi. Gunluk limiti gectıgı ıcın 12.5 tl de faiz hesabımdan çekildi.
Buyuk kurumsal bır bankanın nasıl bir güvenlik acıgı vardı. Sürekli telefon görüşmeleri sonunda 3000 tl iade oldu (her görüşmede de bana sorulan soru nasıl oldu ???? asıl ben soruyorum garantı bankası dakı kısılere nasıl bır acıgın var da böyle bır ıslem gerceklestı bundan sonra daha dıkkatlı olalım )
Fakat 12.5 tl yi iade etmediler müşteri ilişkilerine durumu ilettim hala bir cevap yok . Bundan once de zaten 3000 tl ıcınde sıkayet fılan yazdım hiç gerı donuslerı olmadı. Bankadan bırının araması sızı bılgılendırmesı gerekiyor Boyle bır hata olmuş en kısa zamanda cozumleyıp sıze gerı donus yapacağız fılan .... musterı memnunıyetı sıfır.

Zorunlu olmasam asla garantı bankası ile calısmam.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 964

Gönderen Bireysel Üye:
nogaranti

Olay Yeri