1000282982 hasan42 / 16 Ağustos 2015

Firma İlgisizliği

Merhabalar,
Konya mağazanızdan almış Olduğum CL1015706 kod Numaralı ürün hiç bir şekilde diz ve renk verilmez diye Önerilerek almış Olduğum üründe renk ve diz verme meydana gelmiştir.
Ürünü Konya'da bulunan m1 merkezdeki şubenize verdik ürün iki hafta sonra gelmiş ama lütfedipte arayan olmamıştır. Ürün hakkındaki sonuç ise Ürünün üretimden kaynaklana bir sebep olmadığına dair bilgi müsvettesi verilmiştir.
Ben kesinlikle ürünün Konya marketten başka bir yere kesinlikle gönderildiğine inanmıyorum , iki bana gönderildiği diye Söylenen Ürünün bilirkişi kalite kontrol incelemesi ise sıradan bir kağıda bilgisayardan çıktı alınarak düzenleme yapılarak bana verilen bir kağıt bu bilgi müşterinin yanında size bakarken yapılmaz. Son olarak ise yine sizin beceriksiz personelinizin kullanmış olduğu Savunması bendede aynı ürün bar renk atmaması için benim almış Olduğum ürünü deterjan kullanmadan yıkamam gerektşğiymiş. Size soruyorum yıkama talimatında çamaşır makinesinde yıkana bilir diye bir emare varken ve deterjan koymayın diye bir emare olmaması Nekadar üzüntü verici bir durum değilmi? Sizden özellikle ricam eğer gerçekten müşteri memnuniyeti ile çalışan bir firma iseniz şikayetim hakkında ilgilenmenizi ve tarafa bilgi verilmesini önemle rica ederim.Hasan KarakaşDİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 885

Gönderen Bireysel Üye:
hasan42

Olay Yeri