1000284892 arzusg / 09 Ekim 2015

Dry İstanbul

Merhaba,
Sisteminize kayıtlı olduğum 2 üyeliğim var. Telefon numaraları XX ve XX. Sisteminizden ve sesli kayıt sisteminizden kontrol edecek olursanız, aylardır yaşadığım sıkıntıları görebilirsiniz. Bugüne kadar çalıştığım en ciddiyetsiz şirket olduğunuzu özellikle belirtmek isterim. Kıyafetlerimin alınması için (ki bu bir kere değil her seferinde aynı şeyi istisnasız yaşıyorum) arıyorum siparişi bırakıyorum ancak bırakın o gün gelmeyi 1 hafta hatta 10 gün boyunca kimse gelip kıyafetleri almadığı gibi hergün sizi arayarak tekrar tekrar teyid ediyorum. Her seferinde yaşanan aksaklıklardan ötürü özür dilenip kıyafetleri almaya yine gelen olmuyor. Eğer zahmet edip 10 gün sonra gelindiğinde ise birde bunun geri dönüşünü düşünün defalarca aramama rağmen kıyafetlerimi geri almakta ayrı bir sıkıntı.
Ben Doğuş holding de çalışıyorum ve gördüğüm kadarı ile sizinle çalışan arkadaşlar var ve herkes aynı sıkıntıyı yaşamakta.
Telefonla defalarca şikayetimi bildirmeme rağmen tarafıma ne geri dönen oldu nede sorunumu çözümleyen. Kısacası bunu size yazıyorum ve sosyal medyadaki tüm hesaplarımda da ısrarla bu şikayetimi paylaşacağım
Umarım birileri artık ilgilenir bu durumla...DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 634

Konuyla ilgili yazışmalar


Bireysel Üye: arzusg 13 Ekim 2015 tarihinde cevapladı

Artık sinirlenmiyeceğim diyerek yazıma başlıyorum o kadar yalan düzen üzerine kurulmuş bir sistemki ne üyeliğinizin iptalini yapabiliyorsunuz, nede hizmet alabiliyorsunuz. Kibarcası size şunu söylüyorlar siz parayı bize verdiniz delirene kadar araryın sipariş açın nasıl olsa biz göndermiyoruz sonunda siz de yorulup pes edeceksiniz demeye geliyor. Müşteri hizmetlerinin numarasını veriyorlar 0212 377 07 00 (lütfen sizde arayıp deneyin) muhatab olacak kimse yok telefonları çalııyor ama cevap veren yok. Ayrıca üyeliğim nerdeyse 8 ay oldu ama öğreniyorumki parça başı anlaştığım 1,5 TL ütü hizmeti sadece pantolon ve gömlekler içinmiş. Etek 6 TL , elbise 9 TL ve bluz 6 Tl imiş ama yeni öğreniyorum. Bence sinir sisteminizi bozarak hizmet alamyacağınız DRY İSTANBUL'a sakın ola üyelik yaptırmayın. Gerrçektende yorulursunuz hem paranmıza hemde zamanınıza yazık.

görüntüleme: 613

Gönderen Bireysel Üye:
arzusg

Olay Yeri