1000286261 Sadık Erdi / 13 Kasım 2015

Çalışan Dikkatsizliği

29 Ekim 2015 gecesi Antalya'dan Edirne'ye gitmekte olan 32 PT 744 Plakalı Isparta petrol turizm otobüsüne İzmir/Aliağa'dan bindim. Sıradan rutin bir yolculuktu fakat biletimde de Edirne/Uzunköprü yazmasına rağmen beni indirmeyi unuttular ve son anda fark ettim hatıklayınca da surat yaptılar.
Bununla kalmayıp sabaha karşı 6 ile 7 arası otobüsten indikten sonra valizimin yanında otogarda telefonumdan ailemin beni alması için annemin numarasını çevirirken; BİRDEN BİRE otobüs geri geri çıkarken arkamdan bana çarptı ve ben ileri doğru savruldum.
Şoför'e ne yapıyorsun sen dikkat etsene bana resmen çarptın yuh dememe karşılık bana sende telefonla oynama kenara çekil ve önüne bak dedi. Ehliyeti nezaman aldın sen resmen bana çarptın dedim ve bana ''dün aldım tamam mı'' diyerek dalga geçti benimle...
Bu olayı otogardaki 2 kişide gördü birini tanıyorum. Ben bu firmanın insan kaynaklarını arayıp ertesi gün yani 30 ekim tarihinde şikayet ettiğimde bana 1 hafta içerisinde geri dönülecegi söylendi.
Şuan Kasım ayının 14'ü ve hala kimse bana geri dönüş yapmadı.
İlgililerin ne gerekiyorsa yapmasını ve lütfen şikayetimin dikkate alınmasını isteyerek bilgilerinize arz ediyorum.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 541

Gönderen Bireysel Üye:
Sadık Erdi

Olay Yeri