1000288081 utkuo / 31 Aralık 2015

Tedarik Sürecinde Oyalama

20.12.2015 tarihinde internet üzerinden sipariş ettiğim grafik tablet ayın 11 gündür tedarik sürecinde yazıyor.
Telefonla arayıp ürünün durumunu sorduğumda tedarik sürecinin belli olmadığı şeklinde yanıt alıyorum ve sürekli iptal etmem yönünde ikna edilmeye çalışılıyorum.
Sormak istediğim eğer elinizde ürün yoksa neden satış yapıyorsunuz.Olmayan ürünleri satıp müşteriyi neden mağdur ediyorsunuz?
Aynı zamanda mağazalarınızda bu ürünü raflarda görüyorum. Sorumlu bir satıcı olarak bu gibi durumlarda müşterinin siparişi iptal ettirmek yerine mağduriyetini gidermeye çalışmanız daha mantıklı olacaktır. Bundan sonra media markt herhangi bir ürün almayı düşünmüyorum.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 623

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: Mediamarkt 01 Ocak 2016 tarihinde cevapladı

Sayın Özsan;

Şikayetiniz mağaza yetkilisine iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi yapılan kontrollerin ardından tarafınıza bilgilendirme sağlanacağı yönündedir.

08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

Media Markt Müşteri Hizmetleri


görüntüleme: 621
Üye Firma Temsilcisi: Mediamarkt 02 Ocak 2016 tarihinde cevapladı

Sayın Özsan;

Talebiniz 1046945 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir.

08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

Media Markt Müşteri Hizmetleri


görüntüleme: 621

Konuyla ilgili yorumlar


1 ay oldu halen ürünü teslim etmiyorsunuz. / utkuo / 20 Ocak 2016
Merhaba,
Çağrı merkezinde halen süreç ile ilgili net bir bilgi verilmemektedir.Sikayetim.com'dan çağrı açtıktan sonra tarafıma tedarik süreci ile ilgili bilgi verilmişti fakat sadece oyalama amaçlı bir dönüş olduğunu anlıyorum. Lütfen mantıklı bir dönüş yapabilir misiniz? Bu kadar sorumsuzca bir satış politikası görmedim.Mediamarkt gibi bir kuruma yakıştıramıyorum.

Gönderen Bireysel Üye:
utkuo

Olay Yeri