1000288211 musteri2114 / 05 Ocak 2016

Bitmek Bilmeyen Arızalar

c4 c6 c4 arızalar kuşağında kışın ortasında soğuktan iki çocuğun titrediği bir evde çaresizlik içinde servis değişim çözüm adına her ne varsa talep eden bir anne babanın şikayeti değil çığlığıdır. Hayır hayır savaştan ya da deprem gibi doğal afetten dolayı dışarıda soğuktan donmakta olan bir aile değiliz.Bizimkisi yapay insan eseri teknolojik bir afete maruz kalmışlık hali. Kombi faciası.Bosch diğer kombi markalarının ne kadar değerli iş yaptığını kanıtlamak için bizim aileyi kobay seçti. Paramızı da aldı karşılığında bize verdiği görevler: her hafta Bosch müşteri hizmetlerini aramak arıza bildirmek kayıt açtırmak teknik servislerle uğraşmak ve beklemek çaresizce soğukta titreyerek.


DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 1068

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: BSH 05 Ocak 2016 tarihinde cevapladı

Değerli Müşterimiz,

Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
Tüm başvurularınız için Türkiye?nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
Ayrıca www.bosch-home.com?dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
Saygılarımızla,

BOSCH İletişim Merkezi


görüntüleme: 1066

Konuyla ilgili yorumlar


Bosch Isı Sistemleri / musteri2114 / 05 Ocak 2016
Kombiye Bosch Isı sistemleri bakıyormuş onlar da hala ayak diretiyorlar yardımcı olmuyorlar bilgilerinize. Bosch markasının kombilerinden uzak durun.

Gönderen Bireysel Üye:
musteri2114

Olay Yeri