1000291027 fboran348 / 24 Mart 2016

Cayma Sözleşmesi

İyi günler. Isparta da öğrenciyim. Bundan yaklaşık 2 hafta önce kampüste bir arkadaş yanıma gelip online ingilizce dil eğitimi verdiklerini ve imzaldıktan 2 hafta içinde koşulsuz cayma hakkımın olduğunu söyledi. Ertesi gün bende cayma sözleşmesini adreslerine yolladım. Bugün telefonuma bir sms geldi 480 tl olan toplam tutarı ödemem gerektiği aksi takdirde yasal yollara başvuracaklarını söylemişler. Ancak iadeli taahhütlü mektupla gönderdiğim cayma sözleşmesinin ellerine ulaşamadığını söylediler. Fakat barkod numarasından baktığımda imzalamadan 5 gün sonra mektubun ellerine ulaştığı görünüyor. Lütfen bana bu konuda yardımcı olun öğrenciyim ve şuan kesinlikle bu parayı ödeyecek durumum yok.


DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 1032

Konuyla ilgili yorumlar


MAĞDURİYET / ozgursolgun / 17 Ağustos 2016
Arkadaşım merhaba ben de aynı firmadan aynı şekilde mağdur oldum. dokuz eylül hukuk ta okuyorum . adım Özgür SOLGUN. çok araştırdım oyuna gelmişiz hepimiz. senı her yerden arattım ama bulamadım. 05423490883 bana ulaş birbirimize dilekçe yollayarak bir çıkar yol bulabiliriz.

Gönderen Bireysel Üye:
fboran348

Olay Yeri