1000291233 halimeözlem / 31 Mart 2016

Metal Tripod Aydınlatma

Sayın muhatap;
1-Müvekkilim Halime Özlem Değirmenci, Şirketinizin İzmir- Konak-Alsancak mağazanızdan, tarihinde,
Mağazada görüp beğenerek, 1 adet ? Metal kafalı Tripot Aydınlatma? cihazı satın almıştır.
2-Bu mal ile ilgili ekte örneği bulunan fatura, mağaza yetkililerin tarafından düzenlenerek müvekkilime verilmesi ile birlikte BEDELİDE PEŞİNEN ÖDENMİŞTİR.
Ancak, mağaza yetkilileriniz, malın bilahare teslim edileceğini söyleyerek müvekkilemi gönderdikten sonraki birkaç günlük süreç içerisinde mal müvekkileme teslim edilmemiştir. Müvekkilim, mağazanızın hemen karşısındaki dairede oturmaktadır. Bunun üzerine, mağazanıza giden müvekkilem,malı neden göndermediklerini sorunca, yetkilileriniz; ?malın henüz gelmediğini, ellerinde olmadığını, araştırdıklarını,yurtdışı menşeli olduğunu ve bu nedenle aynısını bulamadıklarını, aynı cihazın ?bez kafalı? olanını verebileceklerini? söylemeleri üzerine, müvekkilem cevaben; ? onların teklif ettiği cihazı değil, satın almadan önce mağazada görüp beğendiği cihazı almak istediğini? söyleyerek kabul etmemiştir.Müvekkilem ayrıca,? kendisinin beğenerek satın aldığı malın satın aldığı anda mağazada mevcut olduğu halde neden teslim etmediklerini?,yetkilileriniz.? O malı başkasına sattıklarını,ve aynı malın bez kafalı olanınında güzel olduğunu ve onu almalarını tavsiye ederek? haksız ve son derece yanlış bir teklifte bulunmaları üzerine, müvekkilem çok üzülerek, bunu kabul edemeyeceğini, beğendiği ve anlaştığı malı istediğini bildirmiştir.
4- Bunun üzerine, mağaza yetkilileri müvekkileme, ?beklemesini, arayıp bulacaklarını? söylemiştir.
5- Bir süre beklenmesi üzerine, sonuç çıkmamış ve müvekkilim çok büyük sıkıntı ve üzüntü yaşamış ve satın aldığı malın bir başkasına satılmasını kabul edememiş aşağılandığını, kendisi ile dalga geçildiğini düşünmüştür. Müvekkilemin üzüntüsü üzerine, mağaza yetkilileri,? kabahat bizsde, siz bu bez kafalı olanı alın sizden bunun için ücret almayalım, biz çalışanlar olarak bu bedeli cebimizden karşılayalım ve paranızı iade edelim ?demişlerdir.
6-Aradan geçen zaman sonrasında, sonuç alınamayanca, tarafımdanda mağazanız ziyaret edilerek Mağaza müdürünüz ve satış temsilciniz ile görüşülmüştür.Görüşmem esnasında yapacak bir şeyleri olmadığını beyan etmişlerdir..
Sonuç olarak, Mağazanız yetkilileri tarafından, satın aldığı bir ürünün bir başkasına satılması ile kendisine yaşatılan bu haksız durum karşısında, müvekkilem, değersizleştirildiği, aşağılandığı, dalga geçildiği hissine kapılmış ve büyük üzüntü ve sıkıntı yaşamıştır.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 697

Gönderen Bireysel Üye:
halimeözlem

Olay Yeri