1000301237 yunnnus / 07 Aralık 2016

Ariston Indesit Aktif Oksijen Özelliği Koku Yapıyor Ve Müşteriyi Yanıltıyorlar.

26.11.2016 tarihinde hotpoint bayisinden hotpoint 19213 o3 model buzdolabı aldım. İnternette kendi sitesinde ve hiçbir yerde aktif oksijenin koku yaptığı yazmıyordu. Satıcı da söylemedi. Ürün 28.11.2016' da teslim edildi, yetkili servis aktif oksijen özelliğini günde 1 saat açıp kapatmamı, yoksa koku yapacağını söyledi. Müşteri hizmetlerini aradım 3 kez görüştüm hepsinde de koku olacağı günde 1 saat ya da haftada 1 gün çalıştırmamı söylediler. Daha sonra kullanma kılavuzunu okudum, zararsız ama koku olacağı yazıyor. Bunu kimse söylemiyor sanki müşteri bu kokuyu sevmek zorunda.

1 saat içinde bayiyi arayıp iade etmek istediğimi söylememe rağmen iade almadılar. Teknik servis gelip sorunsuz diye rapor yazınca yasal olarak herhangi bir hak iddia edemiyorsunuz kullanma klavuzu ektedir.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 438

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: indesit 07 Aralık 2016 tarihinde cevapladı

Değerli Müşterimiz;

Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi service.tr@indesit.com üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz.

Saygılarımızla,
Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri


görüntüleme: 438

Gönderen Bireysel Üye:
yunnnus

Olay Yeri