1000301720 seymittt / 19 Aralık 2016

Yakışmadı size

Sayın ilgili,

Arabama hırsız girmesinden dolayı aracımı Eyüp İnanlar şubesine götürdüm yaklaşık 20 gün süren onarım sürecinde tarafıma ikame kaskolu araç v
erdiler 19.12.2016 tarihinde aracımı teslim almak için gittiğimde bana arabada çizikler olduğundan dolayı ücret çıkardılar araba teslim edilirken kaskolu olduğu ve bu konuda herhangi bir bilgilendirmede bulunmadığı gibi araçta herhangi bir hasar yoktu daha önceden oluşan Çizik ve hasarları benim iddaa ettiler ve Semra hanım diye bir bayana bu araç kaskolu kafanıza göre ücret çıkartamazsınız dediğimde çıkarırız biz diye bir cevap aldım . Ücret ödemeden arabamı alamayacağımı belirttikleri için mecburen ödeme yapmak zorunda kaldım yapılan ödemenin tarafıma iade edilmesi yönünde yardımlarınızı rica ederim aksi takdirde hukuki haklarıma kullanacağımı belirtmek isterim en kısa zamanda tarafıma dönüş yapılmasını rica ederim.
iyi çalışmalar.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 789

Gönderen Bireysel Üye:
seymittt

Olay Yeri