1000304227 acelya_erkan / 20 Şubat 2017

Ak Sigorta

Merhaba.
Evime Eksper Geldi Foto Çekti,Ak Sigortaya Bildirdi.Meydana Gelen Hasarların Geçmiş Dönemlerden Gelmesi Gerekli Önlemlerin Alınmamasından Dolayı Talep Ret Olmuş. Aksigorta Hatalı Bizi Buldu. Bu Ne Demektir. . Önlem Almasak Aynı Yerde Problem Çıkardı. Tripleks Ev.Önlem Aldık Ama Nereden Bilebiliriz Ki Farklı Bir Yerden Rutubet Ve Su Alabileceğini. Benim 6,5 Yaşında Kızım Var.Ben Hiç Onun Sağlığını Hiçe Sayarmıyım.Onun Rutubetli Evde Oturmasına İzin Verirmiyim.Kazanın Nereden Geleceği Belli Olur Mu.
Aksigorta Ya Hiç Yakıştıramadım Böyle Bir Tavrı. En Kısa Zamanda Hasar Tespit Yaptırıp Suç Duyurusunda Bulunacağım.2010 Yılından Beri Hem Dask Hem Akkonut Sigortalarımı Yaptırdım.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 484

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: Aksigorta 20 Şubat 2017 tarihinde cevapladı

Sn. Açelya Ö.

Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız.

?Sigortalının izolasyon hasarına ilişkin dosyaları mevcuttur. Hasar incelendiğinde Binanın üst katında bulunan yatak odası tavan ve merdiven boşluğu tavan ve duvar boyalarında izolasyona bağlı hasar meydana geldiği belirlenmiştir. Hasar ve fotoğraflar incelendiğinde mevcut hasarların 2016 yılında açılan 14403326 no.lu dosyadaki hasarların, oluş şekli açısından devamı olduğu tespit edilmiştir. Meydana gelen hasarların geçmiş dönemlerden gelmesi, gerekli önlemlerin alınmaması ve ani beklenmedik olarak hasarın meydana gelmemesinden dolayı talep karşılanamamaktadır.?

Dosya No: 14625421 ile ilişkili konuya dair açıklama müşterimize sözlü olarak da bildirilmiştir.

Saygılarımızla,

AKSİGORTA
Hizmet Merkezi Müdürlüğü
Bize ulaşabilirsiniz;
Web: www.aksigorta.com.tr
Hizmet Merkezi: 444 27 27


görüntüleme: 484
Bireysel Üye: acelya_erkan 21 Şubat 2017 tarihinde cevapladı

Aksigorta yan yattı çamura battı yapıyorsunuz. Sizin gibi sosyetik bir sigortaya yakışmıyor. Yapmayın.
Ben zaten yasal haklarım için ve tekrar eksper talebi için avukata talimatı verdim bugün. Gerekli işlemler başlatılacaktır. 2016 yılındaki izalasyon doğru. Ama bu sefer öğle değil. Çatı kapağı girişi ve tam ters bölgede sıkıntı var ve benim şu an ki yatak odam eskiden oturma odamdı ve orada problem yoktu. Resimlerin karşılaştırmasını dikkatli yapmamışsınız. Artı izalasyon problemi için gerekli tadilatları yazın yaptırdım ve evimi komple 3 katını boyattım. Artı tek çatı problemi değil zemin katta çelik kapı yanında bir rutubet alımı oldu bu seneki mevcut kıştan dolayı. Çatı da kiremit kayması sıva çatlağı nedeni ile bu sene ki rutubet alımı oldu.
Yapmayın komiksiniz.
Benim küçük bir kızım var ve onun sağlığı her şeyden önemli olduğu için geçen yıllardan gelen problemleri çözmesem onun sağlığını hiçe saymış olurdum.
hazine müsteşarlığı sigorta şikayet başvurusunda da bulundum.avukata da gerekli talimat ve evraklarımı teslim ettim.haklıyım ve yasal haklarımı arıcam.bilgilerinize ak sigorta a.ş.TEŞEKKÜRLER


görüntüleme: 473

Gönderen Bireysel Üye:
acelya_erkan

Olay Yeri