1000306853 bahabaha / 02 Mayıs 2017

Şikayetim Var

K-Desing oto kılıfı bufalo deri seri E84 Satın aldım.Aldığım model no su açık açık faturada yazmasına rağmen,kasıtlı olarak.kalitesiz ucuz fiyatta satılan K-Desing oto kılıf inci elit A03 bana geldi.yani ayıplı mal.almış oldum.reddettim.Ben doğal olarak kendi almış olduğum ürünü göndermelerini istedim.ürünü siparişimdeki doğru ürün ile değişim için kendilerine gönderdim.onlar ben istemeden para iadesi yapmışlar.bana tekrar satın almam gerektiğini bildirdiler.ben reddettim.çünkü:Ürünün fiyatı 210.51TL. iken,bir anda fahiş fiyat 329TL ye yükseltildiğini gördüm.tekrar satın almam halinde 118.49 TL fazladan para ödemek zorunda kalıyorum.oysaki ben o ürünü.210.51 TL ye zaten satın aldım.hakettim.firmanın kasıtlı olarak ucuz kalitesiz ürün gönderip.sonra siparişim olan ürünü göndermeyip istemediğim halde para iadesi yapıp,beni maddi ve manevi olarak zarar etmeme neden olmuştur.


DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 627

Konuyla ilgili yazışmalar


Bireysel Üye: bahabaha 09 Mayıs 2017 tarihinde cevapladı

firma hediye çeki göndermiş yeniden alabilirsiniz diye ben de sanmıştım ki sorun çözüldü maalesef ürünü alınca yine aynı seneryo yine aldığım üründen farklı bir ürün göndermişler resmen dalga geçiyorlar dürüstçe aldığım ürünü göndermelerini beklerdim 2 kez üst üste aynı hata tekrar edilir mi? yapmak istedikleri bu olsa gerek yani ellerinde olan satılmayan ürünü tabiri caizse kakalıyorlar uzak müşteriye.yok başka izahı insana yemin ettirecekler bir daha alışveriş yapmak bu siteden herkese örnek olsun diye yazdım siparişi veriyorsunuz ama keyfi mal gönderimi var nasılsa çoğu uğraşmaz kabul eder diye mi düşünüyorlar illallah dedim artık illallah

görüntüleme: 595

Gönderen Bireysel Üye:
bahabaha

Olay Yeri