1000308512 EmreDerya / 14 Haziran 2017

Silverline ocağın camı patladı

13.06.2017 akşam saat 19.15 civarında SİLVERLİNE marka ocağın camı patladı.SİLVERLİNE müşteri hizmetlerini aradım ancak mesai saatlerini geçtiği için ertesi gün aramamı söyleyen bir sesli mesaj ile karşılaştım.Yetkili servisin numarasını bularak aradım.Konuştuğum yetkili servisin geleceğini ücret karşılığı bakılacağını ve camın değişeceğini söyledi.Ben durumu anlatana kadar kullanıcı hatası olduğuna karar verildi zaten.
Ertesi sabah müşteri hizmetlerini aradım konuştuğum yetkili garanti süresi bitmiş ücret karşılığı değişecek dedi.Konuyu anlattım ve bana dediği kullanma kılavuzunda ocak için nasıl tencere vs kullanılacağını onlar dışında kullanım halinde kullanıcı hatası olduğunu söyledi.
İlk aldığımızda ay dolmadan fırının soğutma fanı bozuldu neyse dedik , şimdi anlıyorum ki şanslıymışız fırın da patlamamış.
Eşim ocak başında ve hamile ocak patlıyor korku,heyecan ve camlar heryerde.
SİLVERLİNE ürünlerinden uzak durun özellikle mesai saatlerinden sonra sakın ürünlerinizin başına birşey gelmesin çünkü derdinizi anlatacak kimseye ulaşamazsınız.Tüketici hakları ile temasa geçeceğim ne yapmam gerekiyorsa sonunda kadar yapacağım.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 1415

Gönderen Bireysel Üye:
EmreDerya

Olay Yeri