1000309666 Sami Batur / 17 Temmuz 2017

Şikayetim Var

11-18 haziran 2017 İtalya seyahati için Prontotour tarafından şahsım adına Ergo sigortaya seyahat sigortası yaptırıldı.
12.06.2017 tarihinde Milano, Bergoma, starhotels' Cristallo Palace otelinin restoranından omu çantam çalındı, içinde pasapoet, kimlik, cüzdan, telefon vs özel eştalarım vardı,
-Olay kamera ile tespit edilmiş, açık ve net, karakol tutanağı var,
-Sigorta poliçesinin RİSK bölümünde öngörülemeyen olaylar tazmin edilir ditor, hırsızlık bölümünde yolcunun beraberindeki eştalar katbolursa ödenir diyor,
-Ergo Sigorta ise" sizinki bagaj değil, ödemiyoruz " diyor.
-Özetlersek, Prontotour vb seyahat şirketleri Ergo vb sigoeta şirketleri ile anlaşarak onbinlece kişiye seyahat sigortası yapıyor, ancak olay olurda ödeme yapmamak için ellerinden geleni yapıyorlar...DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 474

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: Ergosigorta 17 Temmuz 2017 tarihinde cevapladı

Sayın Sami Batur'un tarafımıza ulaşan bildirimi ardından kendisiyle ön görüşme yapılmış olup inceleme süreci başlatılmıştır. İncelemeler tamamlandıktan sonra değerlendirme sonucu en kısa sürede müşterimiz ile paylaşılacaktır.
Ergo Sigorta A.Ş.?nin ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.ergosigorta.com/ergo-iletisim linkinden, ergoturkiye@ergoturkiye.com e-mail adresinden ya da 0850 211 11 11 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri?ne iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,
Ergo Sigorta A.Ş.


görüntüleme: 474

Gönderen Bireysel Üye:
Sami Batur

Olay Yeri