2000310380 Huriye Saka / 05 Ağustos 2017

Özel Diyet ve Sağlık Ürünleri

Sayın A101 Yetkilileri,

Öncelikle İzmir Balçova Mağaza çalışanlarına güler yüzülü yardımsever hizmetleri için çok teşekkür ederim, hepsi pırılpırıl insanlar.

Türkiyenin en büyük mağaza zinciri iddasıyla biz tüketicilerin karşsına çıkıyorsunuz, bu başarınızdan ötürü teprikler. Türkiyenin en büyük mağaza zinciri olarak yaptığınız haftalık kampanyalarınmızla bir zamanlar hayatımıza renk katıyordunuz, ben şahsen mutlaka bu hafta aceba ne gelecek diye sizleri takip ediyordum. Lakin son zamanlarda sadece niteliksiz kalitesiz kimsenin almak istemediği plastik ürünler, bardaklar, porselen/seramik ve tencere, sentetik katkılı yatak odası ürünleri dışında artık birlşey gelmiyor mağazalarınıza. Bende şahsen sizlerin kampanylarını izlemeyi bıraktım. Öncelikle dileğim ve ricam:
1. Daha pahalıda olsa lütfen yeniden kaliteli ürünler sunun bizlere
2. Diyet gıda reyonu açın, ülkemizde diabet, kalp damar, kanser hastalıkları gün ve gün artıyor, bu hastaların özel diyet ürün ihtiyaçları var, fakat bu ürünler çok pahalı, siz yaparsanız bunu daha uygun fiyata daha güzel yaparsınız. Bu ülkeye ve insanlara bir güzellik yapın.

Teşekkür ederim, HuriyeDİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 1976

Gönderen Bireysel Üye:
Huriye Saka

Olay Yeri