1000311158 ataman63 / 24 Ağustos 2017

Çok basit problemlerin çözümünde yardımcı olunmuyor.

Ürün; 70 yaşını aşmış annem tarafından talep edilmiş ve yaşlılığı dolayısıyla evde beklemesi nedeniyle kız kardeşim tarafından tarif üzerine bayiden alınıp eve getirilmiştir. 

   Daha paketinden henüz çıkması esnasında büyük olduğu anlaşılan ürünü getiren bayi elemanları annemi ve kızkardeşimi boyutlar konusunda ikna etmişler ve ürünü geri götürmemişlerdir.   
 Ürün derin dondurucunun büyük boyutudur. Annem, komşusunda bulunan ürünün en büyük boy olduğunu zannederek telefonla kızkardeşimi yanlış yönlendirmiştir.        

Aslında mesele bu kadar basittir.   

   Ve fakat; soğutma konusunda Türkiye'de iddialı marka Uğur Soğutmanın bizzat kendisiyle (Zira bayii firmayı işaret etmektedir.)görüşülmüş fakat tüm girişimlere rağmen ısrar ve inatla ürünün bir küçük boyu ile değişimi konusunda yardımcı olunmamış, firma için çok küçük ama yaşlı bir kadın için çok büyük problemi çözmek istememiştir.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 697

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: UgurSogutma 24 Ağustos 2017 tarihinde cevapladı

Değerli Müşterimiz,
Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
Başvurunuzla ilgili olarak Çağrı Merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.
Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle www.ugur.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye'nin her yerinden, 444 84 87 Uğur Soğutma Çağrı Merkezimiz mesai saatleri içerisinde sizlerin hizmetindedir.
Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
Uğur Soğutma A.Ş. Tüketici Hizmetleri
444 84 87


görüntüleme: 697

Gönderen Bireysel Üye:
ataman63

Olay Yeri