1000313354 izzet kaya / 24 Ekim 2017

Greyder Ayakkabı Mağazası Değiştiririz Dedi Değiştirmedi

Çanakkale 17 Burda Avm'deki Greyder mağazasından bir çift bot aldım. Botu alırken ayağım 43 olmasına rağmen satıcının kalıplarımız büyük ısrarı ile bir numara küçük yani 42 numara aldım. Orada denedim fakat satıcıya ayağımı yanlardan ve üstten sıktı ilk defa 42 alıyorum emin misiniz dediğimde 43 size büyük olur bu açılır zaten gidip deneyin içiniz rahat etmez ise değiştiririz dedi. Bu arada satıcı hanımefendiyi tarif etmek gerekirse sarışın bir bayandı fakat ismini bilmiyorum. Satıcı hanımfendinin ısrarları ve kendinden çok emin konuşması sonucu ve tabii içiniz rahat etmez ise değiştiririz demesine güvenerek aldım ayakkabıyı fakat 1 kere giydim ve gerçekten ayağımı ileride açılamayacak kadar çok rahatsız etti hatta yaraladı. Bunun üzerine götürdüğümde bu ayakkabı denenmiş dediler bende bunun üzerine bir kere giydiğimi giymeden nasıl anlayacağımı sordum fakat yinede değiştirmeyip evde dememem gerektiğini söylediler fakat alırken bunu belirtmeden satmak için sattılar anlayacağınız sonrasında kalıba sokmayı teklif ettiler el mahkum bir ümit kabul ettim fakat o da fayda etmedi şimdi marka diyerek güvenerek aldığım ayakkabıya boşu boşuna para vermiş oldum giyemiyorum.


DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 802

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: Greyder 06 Nisan 2018 tarihinde cevapladı

Değerli müşterimiz;

İletmiş olduğunuz bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 25.10.2017 tarihinde e-posta ile iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır.

Saygılarımızla,
Greyder Müşteri İlişkileri


görüntüleme: 625

Gönderen Bireysel Üye:
izzet kaya

Olay Yeri