1000314311 Selami1357 / 16 Kasım 2017

Değişim

Merhaba
Kayseri Forum mağazanızdan 23.09.2017 tarihinde almış olduğum ayakkabıyı 1 gün hatta topu topu 5-6 saat giydim fakat sol ayağımı aşırı sıkmasından dolayı değişim için mağazaya geri gidip forum doldurdum. Ayakkabıyı sizin değişim için yetki verdiğiniz kişilerin bakıp onay vermesi gerektiğini söylediler ve ayakkabıyı aldılar. 3 hafta sonra gittiğimde sorun kendilerinden olmadıgını söylediler , fakat ısrar edince tekrar bilirkişilere göstermek için tekrar ayakkabıyı aldılar. 2 hafta sonra geri gittiğimde değişiminin ( yani bir numara büyük) mümkün olmadığını söylediler. Ben ilk defa bu markayı kullanmıyorum ve daha önceki hiç bir ayakkabılardan şikayetim olmadı ve kalitesine güvendiğim için yine tercih ettim. İlk defa böyle bir durum ile karşılaştım ama mağduriyetim giderilmedi. Bunada hem kızdım hem de üzüldüm.
Buna istinadaen buraya yazmaya karar verdim. Yine bir çözüm bulamazsam tükeci mahkemesine başvuracağım. Mağduriyetimin giderilmesi konusunda sizlerden yardımcı olmanızı bekliyorum.
Saygılar...DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 396

Gönderen Bireysel Üye:
Selami1357

Olay Yeri