1000314658 os37 / 27 Kasım 2017

Bulaşık makinası

Bulaşık makinam garanti kapsamında üst sepetteki zikzak şeklindeki bardak aparatlar sürekli çıkıyor tutmuyor. alt ve üst sepetteki lacivert kısımların renklerinde problem var. ön panelin üst kısmına çok önce farklı bir servis elemanı gelmişti içteki leke problemlerini temizlerken panelede kimyasallar gelmişti geçer dediler sene geçti leke geçmiyor bu kısmında değişimini istiyorum.


DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 230

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: BSH 28 Kasım 2017 tarihinde cevapladı

SİEMENS İletişim Merkezi
Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye'nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.siemens-home.com'dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da siemensdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla,


görüntüleme: 230

Gönderen Bireysel Üye:
os37

Olay Yeri