1000314851 baltmer / 01 Aralık 2017

Şikayetim Var

Uğur derin dondurucu kurban bayramından bir hafta önce aldım aydan iki ay geçmesine rağmen dikili yetkili servis gelip garantisini onaylamadı Uğur genel müdürlüğüne yazdığım hafta sonu dondurucu bozuldu beş gün sonra servis geldi termostat kartı yanmış sipariş sipariş vereceği üç güne gelir bizim de gelmemiz üç gün sürer bir haftaya tamir ederiz dediler 01/12/2017 tarihi itibariyle 16 gündür gelecekler her aradığımda bu gün malzeme gelir bir iki gün içinde geliriz diyorlar bende kızdım uğur genel müdürlüğüne yazdım bundan üç gün önce geri dönüş yapmadılar bugün öğlen yazdım yine dönmediler akşam üstüne doğru aradım biz bir inceliyelim durumu size döneriz dediler ama halendaha ne arayan var ne soran üstelik garantisi onaylanmayan bir ürünü fatura tarihinden dolayı servis değiştire meyiz onarırız diyor halbuki servis garantiyi onaylamadan nasıl garanti süresi başlıyor anlıyamadım ve sağ olsun uğurun genel müdürlüğüde vurdum duymaz davranıyor olumlu yada olumsuz geri dönüş bile yapmıyorlar duyarsız bir genel yetkili servis yüzünden uğur gibi bir firmada kalitesini ispatlamış oluyor en azından mal sattığı müşterisini arayıp ilgileneceği yerde hiçbirşey yapmıyor.


DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 685

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: UgurSogutma 04 Aralık 2017 tarihinde cevapladı

Değerli Müşterimiz,
Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
Başvurunuzla ilgili olarak Çağrı Merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.
Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle www.ugur.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye'nin her yerinden, 444 84 87 Uğur Soğutma Çağrı Merkezimiz mesai saatleri içerisinde sizlerin hizmetindedir.
Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
Uğur Soğutma A.Ş. Tüketici Hizmetleri
444 84 87


görüntüleme: 685

Gönderen Bireysel Üye:
baltmer

Olay Yeri