1000316178 mervectn / 03 Ocak 2018

İnci deri ortopedik sorunlar

02.12.2017 tarihinde İnci Kadıköy mağazasından 300 TL fiyatla bir bot aldım. Bot dümdüz tabanlı ve bağıcıksız bir model. alırken çalışanlara bağıcıkları olmadığından esneme yapabilir mi? giydikçe açılma yapar mı diye sorduğumda sorun yaşamayacağımı, zaten 2 yıl boyunca ürünlerine garanti verdiklerini ve olası bir problemde yardımcı olunacağı söylendi. botu 6 kez giyebildim. botu her giydiğimde ayağımın altında akıl almaz bir ağrı yapıyor. ayağım kayıyor. yokuş çıkarken topuklarıma baskı yapıyor ve topuklarıma ağrı giriyor. ayak oturmadığından parmaklarım sıkışıyor, morarıyor. 29/12/17 tarihinde Forum istanbul mağazasına gittiğimde bana yardımcı oldukları tek şey botun tabanına bir taban daha koymak. bu bot tabanının dümdüz olması sebebiyle giyilebilecek bir yapıya sahip değil. ayağımdan çıkarak takılmama, düşmeme sebep oluyor. KULLANABİLMEM İMKANSIZ. forum istanbuldaki mağaza müdürü incelemeye gönderdi. gönderirken de inceleme sonucunun olumsuz olacağını,bu modeller bağıcıksız modeller, ayağınız ince oynayacak dedi ve işin içinden çıktı. inceleme sonucu ne olursa olsun bu botu iade etmek yada değiştirmek isteyeceğim dediğimde de bunun asla mümkün olmayacağını, tüketici mahkemesinin dahi olumlu sonuç yaratmayacağına söyledi. 300 TL veriyorsunuz ve asla kullanamayacağınız bir ayakkabıya sahip oluyorsunuz ve İNCİ sadece bu ürünü satana dek yanınızda. mağaza müdürü o kadar kendinden emin ki, müşteri memnuniyeti, 2 yıl kullanım garantisi umrunda bile değil. hem ayak sağlığımı bozup hemde sezonunda mağazanızdan aldığım botu kullanamayarak madur mu olacağım ?
İnceleme sonucu her ne olursa olsun botları iade etmek veya değiştirmek talebim devam edecek. gerekirse tüketici mahkemesine kadar gideceğim.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 287

Konuyla ilgili yazışmalar


Bireysel Üye: mervectn 05 Ocak 2018 tarihinde cevapladı

inceleme sonucu üründe üretim kaynaklı hata yokmuş. siz zaten bu ayak sağlığını bozan ürünü bu şekilde üretmişsiniz. ürünün üretiminde bir hata olmadığını bende biliyorum. sorun bu ürünün kullanılamayacak rahatsızlıkta oluşu. hakkımı aramaya devam edeceğim. kurumsallığın K'sini barındırmıyorsunuz. Asla bir alışveriş daha yapmam, kimseye de bu duyarsız firmanın ürünlerini önermem. İade talebimi ulaştırabileceğim her yere ulaştıracağım.

görüntüleme: 269

Gönderen Bireysel Üye:
mervectn

Olay Yeri