1000317100 tunaydursun / 27 Ocak 2018

ERGO sigorta

20 yıldır Ergo'da özel sağlık sigortam var.Başlangıçta hem ayakta hem yataklı idi.Ben yaşlandıkça sigortayı hiç kulllanmama rağmen primler yükseldi.Ve ben yataklıya geçtim.Yine hiç kullanmama rağmen yaş 70 gelince, yani esas ihtiyacım olacak zamanlara primler 3000-4000 olarak artmaya devam etti.Şimdi 73 yaşındayım ve hiç kullanmadğım sigorta hasarsızlık indirimi bir yana 4.000 TL daha zam yaptı.Ve ben artık ödeyemiyorum.Bu nasıl bir anlayıştır.Aracı acentalar bıktırma politikası olduğunu söylüyor.Eğer Ergolu ve yaşınız genç ise hemen başka bir sigortaya geçin.Zira ben 73 yaşında artık bu şansa sahip değilim.


DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 327

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: Ergosigorta 29 Ocak 2018 tarihinde cevapladı

Sayın Tunay Dursun'un tarafımıza ulaşan bildirimi ardından kendisiyle ön görüşme yapılmış olup inceleme süreci başlatılmıştır. İncelemeler tamamlandıktan sonra değerlendirme sonucu en kısa sürede müşterimiz ile paylaşılacaktır.
Ergo Sigorta A.Ş.?nin ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.ergosigorta.com/ergo-iletisim linkinden, ergoturkiye@ergoturkiye.com e-mail adresinden ya da 0850 211 11 11 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri?ne iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,
Ergo Sigorta A.Ş.


görüntüleme: 327

Gönderen Bireysel Üye:
tunaydursun

Olay Yeri